BAŞARAN EL ALETLERİ LTD. ŞTİ. HAKKINDA

Firmamız el aletleri sektöründe ülkemizin ilk ithalatçı firmalarından biridir. El aletleri sektöründe son teknolojileri  kullanarak yaklaşık 1.000 çeşit üzerinde el aleti ithal etmektedir. Türkiye pazarının yanısıra 8 ülkeye ihracat yapan firmamız başlıca Otomotiv, İmalat sanayi, Denizcilik, Elektrik sektörleri baştaolmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.

BAY-TEC olarak pazarın ihtiyacı olan ürünleri ithal etmek

ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak en önemli hedeflerimizdendir. Dünyada rekabet şartlarının çok hızlı değişmesi sürekli yenilik vegelişim gerektirmektedir. Kullanıcı ihtiyaç ve taleplerinin tam olarak karşılanabilmesi; ancak müşteri ihtiyaçları ile üretici yeteneklerini birleştirmekle mümkün olabilir.Kullanıcılarımızın talep ve beklentilerinin tam olarak karşılanabilmesi öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

HEDEFLERİMİZ
– Yüksek vasıflı ürünler sunmak
– Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,- Kaynaklarımızı verimli kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlamak,- Çalışanlarımıza güvenli çalışma ortamı sağlamak,- Uluslararası pazarda aranan bir marka oluşturmaktır.

Gelecekte yeni teknolojilerle yanınızda olacağımızı belirtir, bol kazançlı günler dileriz…

MİSYONUMUZ

Yöneticilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve bayilerimiz ile  birlikte belirlediğimiz vizyon çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak ülkemizde değer katan örnek bir kuruluş olmak. Müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunmak suretiyle rakabette kazanan olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kullanıcılarımızın beklentilerine yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmak.

Sanayicinin emeğine değer katmak.

Kullanıcılarımız ve müşterileri ile birlikte uzun vadeli karlı bir büyüme sağlamak, sektöründe ÖNCÜ olmaktır.